Matrix!

Idealna dostawa smaku!

   Innowacja, technologia i kreatywność były podstawą przy projektowaniu tego urządzenia.

„MATRIX 200”, jest dostepne w kilku modelach (2-3-4 pojemnikowych) dla dozowania do 4 różnych produktów, jest to maszyna do automatycznego wydawania produktów instant dla biur, barów i kawiarni.

   Urządzenia Matrix pozwalają dozować różne rodzaje rozpuszczalnego produktu: od klasycznej kawy po mleko, gorące napoje oferowane w ciekawych smakach np., z pobudzającym żeń-szeniem z cukrem i bez cukru, kaw zbożowych, napojów bio i innych aby zadowolić jak największą ilość klientów.

   Maszyna Matrix jest wszechstronna i łatwa w obsłudze a ponadto nie zabiera dużo miejsca. Posiada wizualny wyświetlacz pozwalający ustawić indywidualne parametry dla wydawanego napoju oraz pokazać liczbę już wydanych napojów.

CECHY:

 

  • Mała przestrzeń wymagana dla ustawienia urządzenia od szerokości zaledwie 10 cm (Matrix Slim). Dozuje do 4 produktów (smaków). Ekran do ustawiania parametrów przygotowywanego napoju.
  • Automatyczna partializacja pompy i motoreduktorów.
  • Natężenie przepływu wody (pojemnik na wodę 3 litry).
  • MOŻLIWOŚĆ PERSONALIZACJI OBUDOWY (przy większej ilości zamawianych maszyn można spersonalizować grafikę do oklejenia urządzenia np. z logo danej firmy).
  • Ustawianie danych oprogramowania urządzenia w częstotliwości radiowej.
  • Zapisywanie danych w oprogramowaniu.
  • Podświetlany panel przedni LED.
  • MATRIX SLIM (dozowniki napojów rozpuszczalnych na gorąco dla 2 produktów - smaków)

 

Maszyna Matrix Slim została stworzona dla tych, którzy szukają nowoczesnych rozwiązań bez utraty jakości dostarczanych napojów z urządzenia.

 

Dzięki szerokości Matrix Slim zaledwie 10 cm jest to urządzenie bardzo wygodne i zajmujące mało miejsca. Matrix Slim jest bardzo łatwe w obsłudze, umożliwiające dozowanie 2 rozpuszczalnych produktów smakowych różnego rodzaju.

 

Urządzenia Matrix posiadają mocny silnik i pompę oraz zapewniają stałą temperaturę wydawanych produktów. Urządzenie Matrix pozwala uzyskać m. in. doskonałą czekoladę na ciepło.

 

Ponadto dzięki dostępnemu innowacyjnemu oprogramowaniu możliwe jest ustawienie czyszczenia urządzenia po określonej liczbie wydanych napojów.

 

Wszystkie funkcje maszyny można regulować bezpośrednio z klawiatury i wyświetlacza.

pojemność zbiornika na wodę

wymiary